Zaterdag 23 april 2022

11.30 uur  Opening Smartlappenfestival op de Groenmarkt.

12.15 uur  Smartlappenkoren op de podia van de Groenmarkt, Lieve Vrouwekerkhof, Varkensmarkt, St. Aegthenkapel, Mannenzaal, St. Pieters en Bloklands Gasthuis en De Volmolen.

14.00 uur  Diverse Nederlandstalige acts op de terrassen van de horeca op de Hof, Langestraat, Lieve Vrouwekerkhof en Varkensmarkt.

16.45 uur  Afsluiting Korenmiddag.

17.00 uur  Zangspektakel voor alle koren op het hoofdpodium op de Groenmarkt.

19.00 uur  Willie en de Billies op het hoofdpodium op de Groenmarkt.

21.00 uur  Nederlandstalige artiesten op het hoofdpodium op de Groenmarkt. In willekeurige volgorde: Willem Barth, John de Bever, Sieneke, Dave de Graaf en Frank van Etten.

24.00 uur  Afsluiting van het zaterdagprogramma.

Willies4058Groeps foto 3
SIENEKE 2022
DAVE DE GRAAF 2022
JOHN DE BEVER 2022
PETER BRUYS BAND
FRANK VAN ETTEN 2022
WILLEM BARTH 2022

Schema Korenmiddag
Groenmarkt St. Aegtenkapel De Volmolen Mannenzaal
12:15
Boa's smartkoor
Smartlappenkoor Amor
Grachtensmart Utrecht
Rozen en Gladiolen
12:30
12:45
De Johanna's
Liederenkoor Bekáánt goed
Nooit meer Eenzaam
Tranen met Tuiten [Langbroek]
13:00
13:15
Beekse Smart
Zeemanskoor de Eemvaarders
De Sjanellekes
Dolle Divas Nieuwegein
13:30
13:45
Rozen en Gladiolen
Boa's smartkoor
De Begonia's
Gedeelde Smart
14:00
14:15
Soesterknollen
KoorZonderNoten
Liederenkoor Bekáánt goed
Uit het leven gegrepen
14:30
14:45
Smartlappenkoor Ditis Gôôrus
Tranen met Tuiten [Hoogvliet]
Zeemanskoor de Eemvaarders
De Edesekreten
15:00
15:15
Grachtensmart Utrecht
Rozen en Gladiolen
Smartlappenkoor Amor
De Begonia's
15:30
15:45
Nooit meer Eenzaam
Tranen met Tuiten [Langbroek]
De Johanna's
Soesterknollen
16:00
16:15
De Sjanellekes
Dolle Divas Nieuwegein
De Edesekreten
Zeemanskoor de Eemvaarders
16:30

Groenmarkt

  • Boa's smartkoor
    12:15 - 12:45
  • De Johanna's
    12:45 - 13:15
  • Beekse Smart
    13:15 - 13:45
  • Rozen en Gladiolen
    13:45 - 14:15
  • Soesterknollen
    14:15 - 14:45
  • Smartlappenkoor Ditis Gôôrus
    14:45 - 15:15
  • Grachtensmart Utrecht
    15:15 - 15:45
  • Nooit meer Eenzaam
    15:45 - 16:15
  • De Sjanellekes
    16:15 - 16:45

St. Aegtenkapel

  • Smartlappenkoor Amor
    12:15 - 12:45
  • Liederenkoor Bekáánt goed
    12:45 - 13:15
  • Zeemanskoor de Eemvaarders
    13:15 - 13:45
  • Boa's smartkoor
    13:45 - 14:15
  • KoorZonderNoten
    14:15 - 14:45
  • Tranen met Tuiten [Hoogvliet]
    14:45 - 15:15
  • Rozen en Gladiolen
    15:15 - 15:45
  • Tranen met Tuiten [Langbroek]
    15:45 - 16:15
  • Dolle Divas Nieuwegein
    16:15 - 16:45

De Volmolen

  • Grachtensmart Utrecht
    12:15 - 12:45
  • Nooit meer Eenzaam
    12:45 - 13:15
  • De Sjanellekes
    13:15 - 13:45
  • De Begonia's
    13:45 - 14:15
  • Liederenkoor Bekáánt goed
    14:15 - 14:45
  • Zeemanskoor de Eemvaarders
    14:45 - 15:15
  • Smartlappenkoor Amor
    15:15 - 15:45
  • De Johanna's
    15:45 - 16:15
  • De Edesekreten
    16:15 - 16:45

Mannenzaal

  • Rozen en Gladiolen
    12:15 - 12:45
  • Tranen met Tuiten [Langbroek]
    12:45 - 13:15
  • Dolle Divas Nieuwegein
    13:15 - 13:45
  • Gedeelde Smart
    13:45 - 14:15
  • Uit het leven gegrepen
    14:15 - 14:45
  • De Edesekreten
    14:45 - 15:15
  • De Begonia's
    15:15 - 15:45
  • Soesterknollen
    15:45 - 16:15
  • Zeemanskoor de Eemvaarders
    16:15 - 16:45
Geenevents beschikbaar!

St. Pieters en Bloklands Gasthuis Lieve Vrouwekerkhof Varkensmarkt
12:15
De Begonia's
Gedeelde Smart
12:30
12:45
Soesterknollen
KoorZonderNoten
Uit het leven gegrepen
13:00
13:15
Smartlappenkoor Ditis Gôôrus
Tranen met Tuiten [Hoogvliet]
De Edesekreten
13:30
13:45
Grachtensmart Utrecht
Smartlappenkoor Amor
14:00
14:15
De Johanna's
Nooit meer Eenzaam
Tranen met Tuiten [Langbroek]
14:30
14:45
Beekse Smart
De Sjanellekes
Dolle Divas Nieuwegein
15:00
15:15
Gedeelde Smart
Boa's smartkoor
15:30
15:45
KoorZonderNoten
Uit het leven gegrepen
Liederenkoor Bekáánt goed
16:00
16:15
Tranen met Tuiten [Hoogvliet]
Smartlappenkoor Ditis Gôôrus
Beekse Smart
16:30

St. Pieters en Bloklands Gasthuis

  • Soesterknollen
    12:45 - 13:15
  • Smartlappenkoor Ditis Gôôrus
    13:15 - 13:45
  • De Johanna's
    14:15 - 14:45
  • Beekse Smart
    14:45 - 15:15
  • KoorZonderNoten
    15:45 - 16:15
  • Tranen met Tuiten [Hoogvliet]
    16:15 - 16:45

Lieve Vrouwekerkhof

  • De Begonia's
    12:15 - 12:45
  • KoorZonderNoten
    12:45 - 13:15
  • Tranen met Tuiten [Hoogvliet]
    13:15 - 13:45
  • Grachtensmart Utrecht
    13:45 - 14:15
  • Nooit meer Eenzaam
    14:15 - 14:45
  • De Sjanellekes
    14:45 - 15:15
  • Gedeelde Smart
    15:15 - 15:45
  • Uit het leven gegrepen
    15:45 - 16:15
  • Smartlappenkoor Ditis Gôôrus
    16:15 - 16:45

Varkensmarkt

  • Gedeelde Smart
    12:15 - 12:45
  • Uit het leven gegrepen
    12:45 - 13:15
  • De Edesekreten
    13:15 - 13:45
  • Smartlappenkoor Amor
    13:45 - 14:15
  • Tranen met Tuiten [Langbroek]
    14:15 - 14:45
  • Dolle Divas Nieuwegein
    14:45 - 15:15
  • Boa's smartkoor
    15:15 - 15:45
  • Liederenkoor Bekáánt goed
    15:45 - 16:15
  • Beekse Smart
    16:15 - 16:45
Geenevents beschikbaar!

Wijzigingen en aanvullingen onder voorbehoud.

Deelnemende koren

acts op de terrassen